O Artyście

Sebastian C. (Virus)  nieustraszony twórca, zabiera nas w niezwykłą podróż poprzez dźwięki, słowa i historie, które składają się na niezwykłe opowieści o życiu. Jego twórczość nie tylko oddaje unikalne doświadczenia życiowe, ale również inspiruje do refleksji nad własnymi drogami i wyborami.

Muzyka z Pasją

W roku 2024 Virus planuje wydanie pierwszego albumu, które stanie się symfonią jego życiowych doświadczeń. Jego muzyka, pełna głębokich emocji i oryginalności, przeniesie Was przez różnorodne krajobrazy dźwiękowe, od melancholijnych melodii po energetyczne rytmy.

Historia Życia na Emigracji

Sebastian podzieli się swoją historią, opowiadając o wyzwaniach i sukcesach związanych z emigracją. To opowieść o sile, determinacji i odnalezieniu się w obcym kraju, tworząc jednocześnie nowy rozdział w życiu.


Kanał YouTube 

Na swoim kanale YouTube Virus dzieli się spostrzeżeniami na temat życia, podróży oraz codziennych inspiracji. To miejsce, gdzie spotykają się pasjonaci sztuki i ludzie poszukujący motywacji do działania.


Planowane Projekty

Sebastian nie zamierza spocząć na laurach. Oprócz albumów muzycznych, planuje rozwijać swoją działalność na różnych płaszczyznach artystycznych. Jego ambicje obejmują również projekty charytatywne, które mają na celu wspieranie innych w dążeniu do spełniania marzeń.Dołącz do podróży Virusa poprzez dźwięki, słowa i obrazy. Odkryj siłę muzyki i inspiracji życiowej tego człowieka.