Port Jachtowy Marina Gdynia

Ten nowoczesny port jachtowy w Gdyni oferuje wysokiej jakości udogodnienia dla żeglarzy, w tym miejsca do cumowania, serwis jachtowy, strefę rekreacyjną, oraz dostęp do centrum miasta i atrakcji turystycznych.

Port de plaisance de La Rochelle

To popularny port jachtowy na zachodnim wybrzeżu Francji, który oferuje doskonałe udogodnienia dla żeglarzy oraz dostęp do urokliwego miasta La Rochelle i okolicznych atrakcji, takich jak Fort Boyard i wyspa Île de Ré.

ACI Marina Dubrovnik

Położona w jednym z najbardziej urokliwych miast na Adriatyku, marina w Dubrowniku oferuje doskonałe udogodnienia, w tym miejsca do cumowania, serwis jachtowy, sklepy i restauracje. Miejsce to jest idealne dla tych, którzy chcą połączyć żeglowanie z eksploracją historycznego Dubrownika.

Marina di Porto Cervo (Sardynia)

Położona na Sardynii, ta ekskluzywna marina jest popularnym miejscem cumowania dla luksusowych jachtów. Oferuje ona wysokiej jakości udogodnienia, luksusowe restauracje, sklepy i kluby nocne.

Marina Alimos w Atenach

Położona w pobliżu stolicy Grecji, Marina Alimos jest jednym z największych portów jachtowych w kraju. Oferuje ona miejsca do cumowania dla jachtów o różnych rozmiarach, serwis jachtowy, sklepy i restauracje, a także łatwy dostęp do atrakcji Aten.

Port Louis Marina na Grenadzie

Ta ekskluzywna marina oferuje wysokiej jakości udogodnienia dla jachtów, w tym miejsca do cumowania, serwis jachtowy, sklepy i restauracje. Grenada jest często nazywana "wyspą przyjazną dla żeglarzy" ze względu na swoją gościnność i uroki naturalne.

Marina w Port Douglas

To malownicze miasteczko na północnym wybrzeżu Queensland, a Port Douglas Marina oferuje doskonałe miejsca do cumowania oraz dostęp do pięknych plaż i rezerwatów przyrody.

Marina del Rey w Los Angeles

Położona w pobliżu Los Angeles, Marina del Rey jest jednym z największych portów jachtowych w Stanach Zjednoczonych. Oferuje ona wysokiej jakości udogodnienia dla żeglarzy oraz dostęp do pięknych plaż i atrakcji Los Angeles.

Marina da Glória w Rio de Janeiro

Rio de Janeiro to jedno z najbardziej malowniczych miast na świecie, znane ze swoich plaż, gór i karnawału. Marina da Glória oferuje doskonałe miejsca do cumowania oraz dostęp do urokliwego miasta z jego atrakcjami i kulturą